Para Birimi Seçimi
  • Kuşe%20Etiket
Kuşe Etiket
Ürün Kodu : 1052         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
300.00 TL   +Kdv
Adet
480 1000
Kesim Tipi
Oval Yuvarlak Düz
Ölçü
3x3 4x4 5x5
Mevcut Tasarımınıza Baskı İçin Tasarımızını Yükleyebilirsiniz
Dosya Yükle

 FOLYO DEĞİLDİR! 


Kuşe Etiket / Kuşe Sticker Baskı Hakkında

Kuşe Sticker/Etiket pazarlama için fazlasıyla kullanılan bir üründür. Hem dış mekan hem de iç mekanlarda sıklıkla kullanılır. Kuşe kâğıt kullanılarak basılan bu ürün ile markanızı birçok mekanda uzun süreler pazarlayabilirsiniz.

Kuşe Stickerların kullanım alanlarına özel birçok ölçü seçeneği de mevcuttur. 5x5cm, 8.2x5cm, A7, A6, A5, A4 ve A3 ölçülerindeki kuşe etiketler ile her tür ihtiyacınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kuşe etiketlerin yapışkanları diğer etiket çeşitlerine kıyasla çok daha kuvvetli olduğundan ötürü markanızı daha uzun süreler kullanım alanlarınızda temsil edecektir. 

Kuşe Etiket Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Etiketinizin ölçüsünü seçerken kullanım alanını da dikkate almalısınız. Örneğin dış mekanlarda bir kullanım yapacak ve tasarım içerisinde birçok bilgiye yer verecekseniz, büyük bir ebatta baskı yaptırmanızda fayda olacaktır.
  • Seçmiş olduğunuz ebata göre tasarım içerisindeki verilecek bilgi miktarını belirleyin. Logo ve iletişim bilgilerinize mutlaka tasarım içerisinde yer verin.
  • Ürünler kesim yapılmış olarak gönderilmektedir.
  • Ürünlerin taşıyıcılarında, kolay çıkartılabilmesi için 3 - 4 cm. aralıklarla, yarım kesim bulunmaktadır. Sipariş verilen ürün ebadına göre, kesimlerin yeri değişiklik göstermektedir.


Tasarımınızı yükledikten sonra sepet aşamasından sonra ki kısım da sipariş notlarınıza bize iletmek istediklerinizi yazabilirsiniz.

Kargoya veriliş süresi ortalama 1-3 iş günüdür.


Tasarımlarınızı PDF olarak yüklemeniz işlemlerinizi hızlandıracaktır.Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.